WOLSZTYN Wzięty

15 marca 2014 | 20:21

Więcej informacji na temat Tam musiało sie dziać
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.


piłka ręczna

WOLSZTYN WZIĘTY
 Oj, musiało się dziać w Wolsztynie ...


Mecz w Wolsztynie z całą pewnościa był niezwyjkle zacięty i dramatyczny. Początek był korzystny dla naszych. Do 20 minuty prowadzili. Później inicjatywę przejęli gospodarze i pierwszą połowę zakończyli dwubramkowym prowadzeniem. Prowadzenie utrzymywali niemal do ostatniej minuty. Jeszcze 90 sekund przed końcową syreną Polski Cukier miał jedno trafienie mniej. Wraz z końcowa syreną na tablicy widniał natomiast rezultat 29:30.
Z Wolsztyna nasi wracaja więc z tarczą.
WOLSZTYNIAK Wolsztyn  -  POLSKI CUKIER POMEZANIA  29 : 30 (16:14) 
Przebieg spotkania za portalem SportoweFakty:

5 min. 3:4

10 min. 6:6

15 min. 8:9

20 min. 9:11

25 min. 13:12

30 min. 16:14

35 min. 19:17

40 min. 23:19

45 min. 26:23

50 min. 28:25

55 min. 29:27

60 min. 29 : 30


Komentarze

MKS

Gratulacje, pozdrawiam , jeden z najlepszych meczów w sezonie;)

Gość

poza tym do WARMII czekamy na was w Poznaniu o zobaczymy jacy jestescie dobrzy?!

Gość

GraTulacje z Poznania !!! tak trzymac !!!

kibic Warmii

Nie ujmując niczego Pomezanii, będę jednak dalej trzymał się swojej wersji. Żadne doświadczenie i wola walki nie pomogą w sytuacji gdy np. zawodnik w samej końcówce trafi w słupek/poprzeczkę w super dogodnej sytuacji rzutowej (potrzebne jest szczęście). Nie wiem na jakiej podstawie sądzisz że Pomezania zasługuje na trzecie miejsce. W kwestii sportowej lepiej wypada moja Warmia, bo drobnych "wypadków przy pracy" (Pomezania przegrała z Gdynią) w tym sezonie jeszcze nie miała, no ale dobra - nie mówię że nie, jednak wszystko okaże się w ostatnim meczu rozgrywanym w Malborku (przed nim oba zespoły najprawdopodobniej będzie dzieliła różnica zaledwie jednego punktu).

Hej Wolsztyniak!!

Przykro mi z porażki mojej ukochanej drużyny :( Gratuluje wygranej Pomezanii,trzeba wam przyznać, że walki wam nie brakuje i naprawdę zasługujecie na 3 miejsce. Do "kibic Warmii" w piłce ręcznej losy ważą się do ostatniej syreny i to nie szczęście lecz doświadczenie i wola wygranej przesądziły o wyniku tego meczu. Ja jeszcze raz gratuluje wygranej i życzę powodzenia w kolejnych spotkaniach a także na turnieju w Mołdawii. Pozdrawiam gorąco ;) Kibic z Wolsztyna

kibic Warmii

No musieliście mieć niezłe szczęście w samej końcówce :) Jak zobaczyłem wynik w 55 minucie, to byłem niemal pewien że wygra Wolsztyniak i Warmia wbije w końcu na te upragnione "pudło" po pokonaniu Poznaniaków (mam nadzieję), ale jednak gramy dalej :)


Partnerzy | Kontakt