SOBOTA godzina 18:00

18 marca 2014 | 10:26

Więcej informacji na temat Czekamy na lidera tabeli
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.


piłka reczna


  CZEKAMY na LIDERA 


SOBOTA  22 marca godzina 18:00 ...
to termin, na jaki przewidziane zostało najbliższe spotkanie malborskich szczypiornistów w ramach 22 kolejki I ligi piłki ręcznej.

Tym razem podopiecznych Igora Stankiwicza czeka bodaj najpowazniejszy sprawdzian w tym sezonie. Wprawdzie w roli faworyta przyjada do Malborka rywale, czyli lider tabeli WYBRZEŻE Gdańsk, to wcale nie jest definitywnie przesądzone, że malborscy szczypiorniści zejdą z parkietu pokonani.Malborsko - gdańskim konfrontacjom na handballowych parkietach zawsze towarzyszyły przde wszystkim ogromne emocje. z cała pewnością tak będzie równiez w najbliższą sobotę.
Gdańszczanie są jak do tej pory zespołem niepokonanym, stracili zaledwie jeden punkt po remisie z wiceliderem tabeli - wągrowiecką Nielbą. Nasi szczypiorniści natomiast mają wprawdzie na koncie kilka porażek (niektóre zaliczone do gatunku "na własne życzenie"), ale zajmują trzecią pozycję w tabeli i sa gotowi do walki o utrzymanie tej pozycji do końca ligowej rywalizacji. Pewien kryzys, który skutkował nieoczekiwanymi porażkami z KAR-DO Spójnią i Sokołem raczej już minął, czego dowodem może być wyjazdow zwycięstwo w Wolsztynie w rozgrywanym awansem meczu XXXIII kolejki. 
W najbliższą sobotę należy więc oczekiwać twardej i nieustepliwej walki o jak najkorzystniejszy rezultat. Jaki będzie efekt tej walki przekonamy się w najblizszą sobot w godzinach wieczornych.
Zapraszam więc do hali Gimnazjum Nr 3 przy ul. Wybickiego na sobotę 22 marca na godzinę 18:00

Komentarze

kibic

No to można stwierdzić, że w tym sezonie 2:1 dla Pomki ;) Brawo POMKA!! Ps. Fajnie by było jakby taka atmosfera była na każdych meczach u nas

Do Kibicki

Takie mamy czasy, że każdy musi się do czegoś przyczepić no ale cóż poradzić ;) Był ogień!! BRAWO POMKA i dziękujemy !! Ten widok na radość kibiców z zawodnikami bezcenne jeszcze raz ogromne brawa i gratulacje chłopaki ;)

kibicka

Wygrali z niepokonanymi, a tu pretensje o "humory z przedniego dnia?" żenujące! Gratulacje Panowie! SZACUN!!!!

Borek

Do Kibic z Malborka - jeśli byłes na meczu to widziałes jak grali i chyba nie masz specjalnie wiekszych zastrzeżeń Po drugie o ile wiem a wiem w piątki treningu nie ma wiec dorosły człowiek ma prawo wypić piwo lub dwa ( o ile o takim dobrym humorze kolego piszesz ) w KAŻDYM RAZIE MECZ WYGRANY !!! WIEC NIE MA O CO KRUSZYĆ KOPII ... Pozdrawiam

Marek

I dobry humor przekazali a Wy niepotrzebnie robicie szum wokół zawodników

Kibic Malborka

Marka Baraniaka i Marcina Miedzińskiego

do kibic malborka

jakich zawodników widziałeś ??

szrama

Jazda i do boju Pomka. Gdańsk ma Lechię , więc mało kto zwróci uwagę na jakieś Wybrzeże ! Po co im superliga!!

Kibic Malborka

Widziałem wczoraj dwóch zawodników Pomezanii w dobrych humorach, mam nadzieje że dziś oni ten dobry humor przekażą nam wygrywając z niepokonanym w tym sezonie Wybrzeżem :)

kibcka

Udanego meczu Panowie!!! Życzę, aby każdy z Was był zadowolony ze swojego występu :)))

pokaż więcej komentarzy

Partnerzy | Kontakt