PEWNIE i WYSOKO

27 września 2014 | 21:00

Więcej informacji na temat ZWYCIĘSTWO w POZNANIU
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.


piłka ręczna

PEWNIE i WYSOKO ...
... wygrali szczypiorniści POLSKIEGO CUKRU POMEZANII na parkiecie w Poznaniu. Różnicą dziesięciu bramek malborczycy pokonali dobrze prezentujący się w pierwszych dwóch kolejkach zespół poznańskiego MKS-u. 
Przeliczył się więc typujący wyniki trzeciej kolejki trener leszczyńskiego Realu-Astromal Ryszard Kmiecik, który z parkietu w Poznaniu oczekiwał "niewielkiej" jak to określił niespodzianki. Z przebiegu spotkania prezentowanego na portalu SportoweFakty.pl wynika, że jedynie w poerwszych kilku minutach szczypiorniści poznańscy dorównywali malborczykom "bramkowego kroku". Od chwili bowiem kiedy podopieczni trenera Igora Stankiewicza objęli po raz pierwszy prowadzenie, nie oddali go juz do końca spotkania.
Pierwsza połowa meczu w poznaniu zakończyła sie wynikiem 11 : 15. Po przerwie natomiast bramkowa przewaga zespołu malborskiego systematycznie rosła, aby w raz z syreną końcową wynieść 10 bramek.
 MKS POZNAŃ - POLSKI CUKIER-POMEZANIA 23 : 33 (11:15) 
Jeszcze przed północą ma dotrzeć do mnie protokół z meczu w Poznaniu. Jak to się stanie poinformuję o strzelcach i przebiegu spotkania.

W pozostałych meczach III kolejki, rozegranych w sobotę padły następujące rozstrzygnięcia:
AZS-AWF Biała Podlaska - WOLSZTYNIAK Wolsztyn 23 : 28 (13:11) ;
WARSZAWIANKA Warszawa KPR Legionowo 20 : 35 (9:18) ;
VETREX-SOKÓL Kościerzyna SMS ZPRP Gdańsk 25 : 24 (10:11) . 

Dokończenie III kolejki w niedzielę:
KAR-DO SPÓJNIA Gdynia - MKS HENRI LLOYD Brodnica - godz. 15:00
WARMIA Olsztyn - REAL- ASTROMAL Leszno - godz. 15:00
MKS POTRKOWIANIN Piotrków tryb. -  MEBLE WÓJCIk Elbląg - godz 15:00
t.g.


Komentarze

Krzyś

Byłem na meczu w Poznaniu , wiec potwierdze - zwyciestwo przekonujące , choć gra w dalszym ciągu pozostawia wiele do życzenia . Przede wszystkim co widać gołym okiem brak gry ze skrzydłami - szczególnie z prawym w pierwszych 20 minutach nasz prawo skrzydłowy nie oddał ani jednego rzutu bo nie dogrywano mu piłki - choć pozycje rzutowe miał ale co z tego. Gramy w dalszym ciągu tylko połowkami , i kołem - bez skrzydeł powatarzam. Sporo do życzenia pozostawia gra obronna - choć w drugiej połowie znacznie lepiej . Popracować należy także na kontrą bo kilka tzw setek zostało zmarnowanych . Gratulacje za zwycięstwo ale pracy jeszcze całe mnóstwo.Panie Macieju z nr 10 - no dzisiaj to była totalna popelina, ale jeszcze troszke meczy jest wiec pewnie wskoczy Pan na właściwe tory Pozdrawiam :)

kibic

Brawo Pomka!!! Niestety panie Kmiecik nie udało się hyhy :) Bezpiecznego powrotu chłopaki!!


Partnerzy | Kontakt