27 września 2014 | 21:00

Więcej informacji na temat ZWYCIĘSTWO w POZNANIU

piłka ręczna

PEWNIE i WYSOKO ...
... wygrali szczypiorniści POLSKIEGO CUKRU POMEZANII na parkiecie w Poznaniu. Różnicą dziesięciu bramek malborczycy pokonali dobrze prezentujący się w pierwszych dwóch kolejkach zespół poznańskiego MKS-u.
Przeliczył się więc typujący wyniki trzeciej kolejki trener leszczyńskiego Realu-Astromal Ryszard Kmiecik, który z parkietu w Poznaniu oczekiwał "niewielkiej" jak to określił niespodzianki. Z przebiegu spotkania prezentowanego na portalu SportoweFakty.pl wynika, że jedynie w poerwszych kilku minutach szczypiorniści poznańscy dorównywali malborczykom "bramkowego kroku". Od chwili bowiem kiedy podopieczni trenera Igora Stankiewicza objęli po raz pierwszy prowadzenie, nie oddali go juz do końca spotkania.
Pierwsza połowa meczu w poznaniu zakończyła sie wynikiem 11 : 15. Po przerwie natomiast bramkowa przewaga zespołu malborskiego systematycznie rosła, aby w raz z syreną końcową wynieść 10 bramek.
 MKS POZNAŃ - POLSKI CUKIER-POMEZANIA 23 : 33 (11:15)
Jeszcze przed północą ma dotrzeć do mnie protokół z meczu w Poznaniu. Jak to się stanie poinformuję o strzelcach i przebiegu spotkania.

W pozostałych meczach III kolejki, rozegranych w sobotę padły następujące rozstrzygnięcia:
AZS-AWF Biała Podlaska - WOLSZTYNIAK Wolsztyn 23 : 28 (13:11) ;
WARSZAWIANKA Warszawa KPR Legionowo 20 : 35 (9:18) ;
VETREX-SOKÓL Kościerzyna SMS ZPRP Gdańsk 25 : 24 (10:11) .