CZEKAMY na KPR BORODINO

2 grudnia 2014 | 22:17

Więcej informacji na temat W Malborku hit XII kolejki
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.


piłka ręczna

W sobotę w Malborku szlagier kolejki …

a może nawet całej jesiennej rundy rozgrywek w Grupie A I ligi piłki ręcznej.

Na parkiecie hali sportowej malborskiego Gimnazjum Nr 3 spotkają się dwa najlepsze jak dotychczas zespoły w ligowej stawce. Wicelider tabeli – POLSKI CUKIER-POMEZANIA podejmować bowiem będzie niepokonanego dotychczas - a ostatnio dzięki pozyskanemu sponsorowi „przechrzczonego” lidera tabeli KPR BORODINO Legionowo. Już teraz, na kilka dni przed tym wydarzeniem śmiało można stwierdzić, że zapowiadają się wielkie emocje.

Miejmy też nadzieję, że przebieg meczu nie da powodów do podtekstów, o których na portalu SportroweFakty.pl można czytać po niedzielnym meczu w Legionowie.
Przed sobotnim meczem trudno jest snuć jakiekolwiek prognozy, czy przepowiednie. Tym zagadnieniem niech się zajmą „sportowi wróżbici”.
Ja osobiście mam nadzieję na bardzo dobre i emocjonujące widowisko, jakiego nie powstydziłby się żaden polski parkiet. Liczę też na to że mecz będzie przebiegał w prawdziwie sportowej atmosferze, bez żadnych prowokujących zachowań zawodników obu drużyn. Wiedząc natomiast o tym, że jest to wkalkulowane w tę akurat dyscyplinę dobrze by było, żeby nikt na parkiecie nie dał się ponieść niepotrzebnym emocjom.
Najbliższy rywal szczypiornistów Polskiego Cukru ma jak na razie na swoim koncie komplet zwycięstw i sądzę, że nikt z kibiców i sympatyków malborskiej drużyny nie będzie miał nic przeciwko temu, żeby od soboty w pierwszoligowej stawce grupy A nie było zespołu bez porażki.
W tym właśnie celu na parkiet wyjdą podopieczni Igora Stankiewicza a zgromadzona na trybunach publiczność, pełniąc rolę tzw. „ósmego zawodnika” powinna im w tym pomóc.

Wierzę, że tak się stanie.

Jeszcze słów kilka na temat dotychczas rozegranych meczów bezpośrednich pomiędzy rywalami najbliższego „hitu kolejki”.
Szczypiorniści POLSKIEGO CUKRU-POMEZANII z zespołem z Legionowa rozegrali dotychczas trzy spotkania. Dwa z nich to mecze ligowe w sezonie 2012/2013, po którym legionowianie awansowali do PGNiG SUPERLIGI. Pierwsze z tych spotkań – rozgrywane w Malborku zakończyło się rezultatem remisowym 27:27. W rozgrywanym natomiast w Legionowie meczu rewanżowym lepsi okazali się nasi najbliżsi rywale. KPR wygrał wówczas różnicą dziewięciu bramek 32:23.
Trzeci mecz bezpośredni rozegrany został podczas tegorocznego turnieju o Puchar Prezesa Krajowej Spółki Cukrowej, kiedy to lepsi okazali się szczypiorniści malborscy wygrywając 20:17. Nie zapominajmy jednak, że był to tylko mecz towarzyski.
W najbliższą sobotę będzie więc okazja i podstawa do wyrobienia sobie opinii na temat sportowej wartości obu zespołów.

Mecz POLSKI CUKIER-POMEZANIA vs. KPR BORODINO Legionowo rozegrany zostanie w najbliższa sobotę 06. grudnia o godzinie 18:00.


Zdjęcia W Malborku hit XII kolejki


Komentarze

kibic z Poznania

Ja trzymam kciuki za dzisiejszy mecz POMEZANII niech wygra LEPSZY i pewnie wygra POMKA !!!

fan

Ktoś ma chyba ze sobą problemy albo jest zazdrosny, dla mnie to i zwykły Kowalski mógłby robić taką relacje albo przydrożny bezdomny... Napisałem tylko, że takie coś by się przydało ale oczywiście zaraz ktoś według mieszkańców Malborka musi robić sobie autopromocje. Skąd tyle jadu w was ludzie??

do fan

Panie Lewandowski, nie rób sobie autopromocji

piotrek

właśnie, popieram "fana", nie każdy może być osobiście na meczu, a z pewnością te osoby podłączyłyby się, aby być na bieżąco z parkietem

fan

A ja bym proponował kolejny raz zrobić audycje live radio przez Pana Lewandowskiego bo naprawdę był to świetny pomysł albo wysilić tvmalbork i zrobić online na ich stronie to już wgl będzie mega tym bardziej, że aktualnie przebywam za granicą i nie mogę być na tym meczu :(

autor

DZIĘKUJĘ za reprymendę !!! Nie obraziłem się !!! A faktem jest, że pisane było przy znacznym stopniu zmęczenia i "na szybkiego". Babole zostały poprawione.

do "kibic"

Powinieneś więc być zorientowany, że dotychczas klub z Legionowa to był tylko KPR. Teraz, bodaj od trzech tygodni, kiedy w legionowską piłkę ręczną wszedł nowy sponsor, klub ma sponsora TYTULARNEGO. Dlatego też "PRZECHSZCZENIE" pewnie z rozpędu autora napisane z babolem zostało ujęte przez autora w cudzysłów. (Pewnie autor się dopatrzy i poprawi). A w zwycięstwo naszych ja też wierzę.

kibic

artykulik ani dobry, ani zły. Ot, zwykła informacja. Ale to "przechszczenie" to kompletna porażka. Nie będę czepiał się interpunkcji lub końcówek "tę" czy "tą". A tak, poza tym, to nie wątpię w zwycięstwo NASZYCH z Malborka


Partnerzy | Kontakt