Będą walczyć o zwycięstwo

16 maja 2015 | 00:20

Więcej informacji na temat REWANŻ w LEGNICY
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.


piłka ręczna

REWANŻ w LEGNICY …
...
już za kilkanaście godzin

W sobotę o godzinie 18:00 rozpocznie się w Legnicy „rewanżowa batalia” o prawo udziału w drugim etapie baraży o awans do PGNiG SUPERLIGI.
Mając na uwadze niezwykle długą podróż – 450 kilometrów - zespół malborski wyjechał do Legnicy już w piątkowe popołudnie. W okolicach Poznania przewidziany został nocleg, a w sobotę we wczesnych godzinach popołudniowych aytokar z ekipą malborską ruszy do Legnicy. Taki scenariusz wyprawy na dolny Śląsk przyjęty został po to, aby podopieczni Igora Stankiewicza wyszli na legnicki parkiet nie odczuwając trudów wielogodzinnej podróży.
Zespół malborski pojechał do Legnicy z bojowym nastawieniem, a celem rewanzowej konfrontacji jest zakwalifikowanie się do baraży II stopnia, czyli dwumeczu z dziesiątym zespołem PGNiG Superligi.
Takie samo nastwienie i nastrój panuje również w zespole legnickim. Zapowiadaja się więc niebywałe emocje.
Przypomnijmy – malborczycy pojechali do Legnicy z pięciobramkową „zaliczką”. Są więc niejako w uprzywilejowanej pozycji. Do dalszych gier barażowych awansuje bowiem zespół, który będzie się legitymował lepszym bilansem dwóch spotkań pomiędzy wicemistrzami I ligi.
Kalkulowanie i przwidywanie końcowych efektów nie ma moim zdaniem seznsu. Niech parkiet zweryfikuje aktualne możliwości i dyspozycję obu zespołów.
Do Legnicy zespół malborski wyjechał z jedna zmianą personalną. W składzie na sobotni mecz z SIÓDEMKĄ-MIEDŹ Legnica nia znalazł się Damian Dobosz. Pojechał natomiast – chociaż nie w pełni sił Marcin Miedziński. Mimo nie do końca zaleczonego, a doznanego w ub. sobotę urazu stłuczenia biodra do Legnicy pojechał Kamil Dukszto. W składzie na Legnicę jest również Matrek Boneczko.
Miejmy więc nadzieję, że wymieniona wyżęj trójka będzie miała swój wkład w sobotni mecz w Legnicy. Wziąć jednak trzeba pod uwagę fakt, że najbardziej problematyczne jest wyjście Marka Boneczki na parkiet. Dokucza mu bowiem – jak już wcześniej informowaliśmy – kontuzja łękotki. Jeżeli nawet Marek Boneczko nie wyjdzie na parkiet, to z całą pewnością będzie wspierał kolegów duchowo oraz będzie się starał przynajmniej udzielić im „fachowych porad”.
Oczekujmy więc na sobotnie wieści z Legnicy. Mecz zacznie się o godzinie 18:00 a jego przebieg będzie można śledzić na portalu SportoweFakty.pl
Zainteresowanych muszę niestety zasmucić informacją, że tym razem w niedzielne popołudnie nie należy oczekiwać relacji na portalu Malborskiej Telewizji Internetowej, której kamera w Legnicy nie będzie obecna. Migawek z meczu w Legnicy można natomiast się spodziewać z około trzydniowym opóźnieniem. Jest bowiem obietnica legniczan, że dostarczą do Malborka płytę z nagraniem pełnej relacji z meczu.
Informacji o przebiegu meczu będzie można również szukac na stronie klubu legnickiego.
Z optymizmem więc oczekujmy sobotniego wieczoru.

t.g.


Komentarze

hue hue

Właśnie o to chodzi ...

....

Tak samo to nie wina mieszkańców Malborka, że sobie to krzyżacy stolice założyli :D

hue hue

Jestem za kibicami z Legnicy. To nie ich wina, że są z terenów, które Armia Czerwona sobie upodobała, bo stąd mieli opanowywać świat. A wyszystkim wulgarnym i obrażającym kibolom serdeczny karny kutas za zaśmiecanie strony.

Cukier

Trzeba osłodzić :D

ocet

kwaśno cuś sie zrobioło

POMKA do LOL

Zamknij ryj szczawiu!!!

Lol

Nie zgadzam się. Też jestem z Legnicy i popieram obydwu panów, a nie liże innym d*pska. Przypominam, że to u was byli Krzyżacy - złodzieje ziem polskich i oszuści. I chyba coś po nich odziedziczyliście ...

Tylko Pomka!

"Gdzie byli wasi kibice?" Hm, uważam, że takie pytanie nie powinno tutaj zaistnieć. Dlaczego? Ponieważ weźcie pod uwagę fakt, że odległość od Malborka do Legnicy jest wielka. Mimo ogromnych chęci, nie dało rady, aby KK SPR Malbork pojechał razem z zawodnikami. Jednak z potwierdzonych info wszyscy trzymali mocno kciuki za POMEZANIĘ. No tak, nie udało się nam przejść dalej, ale jak wspomniał "kibic z LUBINA" - "POMEZANIA JEST MŁODSZA I JESZCZE WIĘCEJ OSIĄGNIE, A Z WYBRZEŻEM, ŚLĄSKIEM CZY ZAGŁĘBIEM I TAK POLEGNIECIE". Zacytowane słowa kieruję do drużyny z Legnicy. Pozdrawiam.

kibic Z LUBINA

do #2 LEGNICA - tradycje to wy macie ale ARMII CZERWONEJ !!! POMEZANIA JEST MŁODSZA I JESZCZE WIĘCEJ OSIĄGNIE , A Z WYBRZEŻEM, ŚLĄSKIE CZY ZAGŁĘBIEM I TAK POLEGNIECIE !!! LUBIN I TAK WE WSZYSTKIM WAS BIJE NA ....

do gość

Chwali się :)

pokaż więcej komentarzy

Partnerzy | Kontakt