Sezon coraz bliżej

20 sierpnia 2015 | 23:52

Więcej informacji na temat ZACZYNAMY GRANIE
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.


piłka ręczna

Zaczynamy granie
TURNIEJ im. LEONA WALLERANDA

Kończą się powoli wszystkie letnie urlopy, od kilku tygodni trwaja intensywne przygotowania do zbliżajęcego się pierwszoligowego sezonu 2015/2016 – czas więc na kolejną porcję informacji dotycząca zespołu spod znaku POLSKIEGO CUKRU.

Zespół malborski – jak już informowaliśmy - wspólnie trenuje od 04 sierpnia. W treningach regularnie uczestniczy szesnastu zawodników, w tym ci, którzy do zespołu dołączeni zostali po zakończeniu poprzedniego sezonu. Po kilku intensywnych treningach przychodzi pora na „przedsezonowe granie”. Pierwszą okazja do tego dla podopiecznych Igora Stankiewicza będzie rozgrywany w piątek i w sobotę 21 – 22 sierpnia w hali AWFiS w Gdańsku Oliwie, w międzynarodowej obsadzie IV MEMORIAŁ im. LEONA WALLERANDA.
W Gdańsku rywalizować będzie sześć zespołów:
SPR Wybrzeże Gdańsk , MMTS Kwidzyn , HIF Karlskrona , SPR Pomezania Malbork VETREX Sokół Kościerzyna , SPR Kar-Do Spójnia Gdynia.
Zespoły podzielone zostały przez organizatorów na dwie grupy, w których mecze 2x25 minut rozgrywane będą systemem każdy z każdym.
W drugiej fazie turnieju rozgrywane będą mecze o miejsca. Niżej przedstawiam harmonogram gier w gdańskim turnieju:
Gr. A : SPR Wybrzeże Gdańsk , HIF Karlskrona , VETREX Sokół Kościerzyna ;
Gr. B : MMTS Kwidzyn , SPR Pomezania Malbork , SPR Kar-Do Spójnia Gdynia .
odziny poszczególnych meczów:
Piątek 21.08.2015:
10:00 MMTS Kwidzyn – SPR Kar-Do Spójnia Gdynia
11:30 SPR Wybrzeże Gdańsk – Vetrex Sokół Kościerzyna
13:00 SPR Pomezania Malbork – MMTS Kwidzyn
14:30 HIF Karlskrona – Vetrex Sokół Kościerzyna
17:00 SPR Kar-Do Spójnia Gdynia – SPR Pomezania Malbork
18:30 SPR Wybrzeże Gdańsk - HIF Karlskrona
Sobota 22.08.2015:
10:00 półfinał A : 1.miejsce w grupie A – 2.miejsce w grupie B
11:30 półfinał B : 2.miejsce w grupie A – 1.miejsce w grupie B
13:00 mecz o 5.miejsce : 3.miejsce w grupie A – 3.miejsce w grupie B
16:00 mecz o 3.miejsce : przegrany półfinału A – przegrany półfinału B
18:30 mecz o 1.miejsce : zwycięzca półfinału A – zwycięzca półfinału B

Z „turniejowego rozkładu jazdy” wynika, że każdy z zespołów rozegra minimum trzy mecze.
Zespoły natomiast, które w grupach zajmą pierwsze i drugie miejsca będą miały możliwość rozegrania czterech meczów.
Miejmy nadzieję, że w tej grupie znajdzie się również zespół malborski.

Na pierwsze „przedsezonowe granie” malborski zespół pojedzie w składzie (według numerów na koszulkach:
1 KĄDZIELA Radosław
3 CIELĄTKOWSKI Łukasz
4 PERWENIS Grzegorz
5 DUKSZTO Kamil
7 DAWIDOWSKI Maciej
9 HANIS Mateusz
10 MICHAŁÓW Leszek
11 CIEŚLAK Łukasz
12 CHMIELIŃSKI Marcin
14 NOWALIŃSKI Szymon
15 NAWROCKI Kamil
16 SIBIGA Grzegorz
18 MALUCHNIK Tomasz
20 JĘDRYSZEK Michał
66 WIAK Mateusz
88 BONECZKO Marek

Informacji o przebiegu gdańskiego turnieju oraz wyników zespołu malborskiego należy oczekiwać w piątek w godzinach popołudniowych.
Niebawem – w piątkowych godzinach wieczornych na stronie ukaże się informacja dotycząca turnieju jaki w przyszłym tygodniu (również w piątek i w sobotę) rozegrany zostanie w Malborku.
Przed turniejem malborskim będzie miał miejsce jeszcze jeden mecz kontrolny z drugoligowym SZCZYPIORNIAKIEM Olsztyn.
Mecz ten rozegrany zostanie w środę 26 sierpnia o godzinie 19:30.


Komentarze

M.

To nie wstyd przegrać z MMTS ,ale ten ,,pogrom" to nienajlepszy prognostyk przed ligą.

Mmtsiak

Mmts - Pomezania 28:15


Partnerzy | Kontakt