PIĄTEK i SOBOTA w NIDZICY

2 września 2015 | 23:24

Więcej informacji na temat Po turnieju i przed turniejem
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.


piłka ręczna

Jeszcze o turnieju w Malborku …
... a przed turniejem w Nidzicy

O ubiegłotygodniowym turnieju w Malborku – jak sadzę – napisano już wiele, zarówno na naszej stronie jak i na portalu Sportowe Fakty.pl oraz stronach klubowych zespołów uczestniczących w turnieju. Dzisiejsza informnacja będie wyglądała nieco inaczej …

zaczniemy ją od rozmowy jaka po turnieju, kiedy po turniejowej nerwówce trener Stankiewicz zdążył już nieco ochłonąć i dokonać trenerskiej analizy dotychczasowych „turniejowych gier kontrolnych. Oto ta rozmowa:

Rozmawialiśmy z trenerem również o najbliższym turnieju, w którym nasz zespół będzie uczestniczył.
Będzie to turniej o PUCHAR BURMISTRZA MIASTA NIDZICA, którego inspiratore mi współorganizatorem jest olsztyński pierwszoligowiec WARMIA-TRAVELAND Olsztyn pełniący rolę gospodarza turnieju.
Początkowo planowano i rozpisano harmonogram gier z udziałem pięciu zespołów. Psikusa natomiast sprawił zespół Piotrkowianina Piotrków trybunalski i wycofał się z turnieju na dwa tygodnie przed turniejem. (Tak samo jak „załatwili” temat szczypiorniści z Zaporoża, którzy mieli przyjechać na turniej do Malborka.)
Ostatecznie do rywalizacji o Puchar Burmistrza Nidzicy przystąpią cztery zespoły: MEBLE WÓJCIK Elbląg, POLSKI CUKIER-POMEZANIA, WYBRZEŻE Gdańsk i WARMIA-TRAVELAND Olsztyn.
Harmonogram gier przedstawia się w sposób następujący:

PIĄTEK 4 WRZEŚNIA

17.00 KS MEBLE WÓJCIK Elbląg – OKPR WARMIA TRAVELAND olsztyn
18.30 POLSKI CUKIER POMEZANIA Malbork – SPR WYBRZEŻE Gdańsk

SOBOTA 5 WRZEŚNIA

10:00 SPR WYBRZEŻE Gdańsk – KS MEBLE WÓJCIK Elbląg
11:30 WARMIA TRAVELAND Olsztyn – POLSKI CUKIER POMEZANIA Malbork

14.00 POLSKI CUKIER POMEZANIA Malbork – KS MEBLE WÓJCIK Elbląg
15.30 OKPR WARMIA TRAVELAND Olsztyn – SPR WYBRZEŻE GDAŃSK

*****
Po turnieju w Nidzicy pozostanie już tylko tydzień na inaugurację sezonu 2015/2016.

Odnośnie inauguracji przez zespół malborski jak na chwilę obecną nie ma jeszcze ostatecznego komunikatu z kim nasi szczypiorniści będą rozgrywac pierwsze spotkanie. Wiadomo jedynie tyle, że w Malborku, a zkim - ???

O I ligę ubiegały się ostatecznie dwa zespoły: spadkowicz z Grupy A – AZS Biała Podlaska oraz spadkowicz z Grupy B – ŚKPR Świdnica (ten sam, z którym nasi szczypiorniści przegrali baraż I stopnia po sezonie 2010/2011.

Czekamy więc na ostateczną decyzję Zarządu ZPRP i Komisarza Ligi … a czas ucieka – liga już za 10 dni !!!

*****

Na zakończenie proponuję jeszcze wrócić do malborskiego turnieju za pośrednictwem fotogalerii z dwóch meczów: POLSKI CUKIER-POMEZANIA vs. OLIMPUS-85 i POLSKI CUKIER-POMEZANIA vs. SOKÓŁ_BROWAR Kościerzyna. Prezentowaną fotorelację udostępnił nam do publikacji reporter Dziennika Malborskiego – Radosław Konczyński.
 

*****

Zniecierpliwionych z powodu braku aktualizacji nowych zdjęć chciałbym nie tylko przeprosić, ale i uspokoić. Czekamy na nowy komplet strojów, w których chcemy zrobić drużynie nowe, aktualne zdjęcie, Nastąpi to niestety bezpośrednio przed inauguracją sezonu ligowego.


Zdjęcia Po turnieju i przed turniejem


Komentarze


Partnerzy | Kontakt