KALISZ ZDOBYTY

19 września 2015 | 19:36

Więcej informacji na temat Z Kalisza jedzie komplet punktów
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.


piłka ręczna

KALISZ ZDOBYTY !!!
Mając za rywali zespół z najstarszego polskiego miasta Kalisza, ale również - szczególnie w pierwszej połowie nie najwyższych lotów pare sędziowską, malborscy szczypiorniści wywalczyli komplet punktów.
Pierwszą połowę nasi przegrywali 9 : 13.
W drugiej, rozgrywając bardzo dobrą partię wzięli sie najpierw za odrabianie strat a po wyjściu na prowadzenie utrzymali je do ostatniej sekundy meczu.

     MKS KALISZ - POLSKI CUKIER-POMEZANIA    
   25 : 27 (13:9)   

Na portalu SportoweFakty.pl zaprezentowany jest przebieg spotkania.

Więcej informacji - jak na chwilę obecną podać nie mogę - w Kaliszu nie byłem.

Komentarze

Kibic

Nie na temat ale mam pytanie. Dlaczego przed meczem nie było dokładnej prezentacji zawodników jak to było robione w Elblągu, Olsztynie czy w Gdańsku. Nazwiska może i przeczytane ( jak zawsze) ale ludzie siedzą, oglądają i zastanawiają się który co i jak skąd przyszedł każdy pyta się każdego czy kojarzy tego zawodnika,do tego brak nazwisk na koszulkach-poprosić o krok naprzód i przedstawić dokładnie zawodnika... Poziom organizacji i marketingu w Malborku jest bardzo niski i proszę tego nie olać tylko wziąc sobie do serca i nie udawać że nie widzicie problemu dlatego nie udostępnicie tego komentarza. Nie każdy kibic ma internet i nie każdy ma facebook żeby zobaczyć zdjęcia nowych zawodników i zasięgnąć jakichkolwiek informacji o nich. To nie poszanowanie kibiców

FaktyKaliskie.pl

Fotorelacja z meczu --> http://www.faktykaliskie.pl/dwie-rozne-polowy-mks-nadal-bez-wygranej-foto


Partnerzy | Kontakt