WIDEORELACJA z meczu z SOKOŁEM

30 września 2015 | 12:10

Więcej informacji na temat Mówią o nas i piszą
znajdą Państwo w poniższej wiadomości. Mówią i piszą o nas 
 WIDEORELACJA z meczu z SOKOŁEM 


Od kilku już sezonów Stowarzyszenie Piłki Ręcznej POLSKI CUKIER-POMEZANIA Malbork ma wiernych patronów medialnych. Role te przyjęły na siebie głownie lokalne srodki masowego przekazu, jakimi są: Malborska Regionalna Telewizja Internetowa, Dziennik Malborski - lokalny dodatejk do Dziennika Bałtyckiego oraz  Radio Malbork. Po każdym praktycznie meczu malborskich szczypiornistów tam właśnie można znaleźć pisane, mówione bądx też w formie relacji wideo  informacje o zmaganiach zespołu spod znaku Polskiego Cukru. O rywalizacji podopiecznych Igora Stankiewicza można również przeczytać na łamach ukazującej się w czwartki Gazety Malborskiej.
Zainteresowani występami malborczyków odczują zapewne zawód z powodu braku prezentowanych dotychczas na portalu "regionalna24.pl" relacji wideo z meczów wyjazdowych - tak jak to było w trzech poprzednich sezonach. W seoznie 2015/2016 - niestety, takich relacji nie będzie. Ze wzgledów ekonomicznych po stronie klubu, ale również z powodu uszczuplonych możliwości technoiczno - organizacyjnych malborskiej telewizji internetowej zmuszeni jesteśmy do ograniczenia się do prezentowania relacji jedynie z meczów rozgrywanych w Malborku.
Relację z ostatniego, remisowego meczu z SOKOŁEM-BROWAR Kościerzyna można obejrzeć tutaj:
http://www.tvmalbork.pl/aktualnosci/7513,remis-po-emocjonujacym-spotkaniu-polski-cukier-pom
Wcześniej prezentowane były relacje z meczu pucharowego ze SPÓJNIĄ Gdynia:
http://www.tvmalbork.pl/aktualnosci/7484,wywalczony-awans-do-finalu-polski-cukier-pomezania
oraz z inaugurującego obecy sezon meczu z ŚKPR Świdnica:
http://www.tvmalbork.pl/aktualnosci/7374,zwycieska-inauguracja-polski-cukier-pomezania-malb
Relacje pisane oraz bogate fotorelacje  można natomiast znaleźć na stronach
internetowych Dziennika Malborskiego:
 http://malbork.naszemiasto.pl/artykul/i-liga-polski-cukier-pomezania-sokol-browar-koscierzyna-25,3521809,artgal,t,id,tm.html


http://malbork.naszemiasto.pl/artykul/polski-cukier-pomezania-wygrala-w-pp-ze-spojnia-gdynia,3519271,art,t,id,tm.html

 Obszerną fotorelację z meczu z SOKOŁEM BROWAR można również obejrzeć tutaj:
http://www.sportowakoscierzyna.pl/wiadomosci/pilka-reczna/item/1739-niedosyt-po-jednym-punkcie-w-malborku-obszerna-fotogaleria

Komentarze

Gość

T.G. przestań "się ślizgać na tyłkach" lokalnych środków przekazu i weż się kanalio za rzetelną informację. Ludzie zastanawiają się za co ty właściwie bierzesz pieniądze. Konferansjer z ciebie jak z koziej dupy trąba. Więc co sprawy organizacyjne? O tych dupku nie masz zielonego pojęcia. K...a wielki kierownik drużyny. Może łaskawie zechcesz nam napisać co się dzieje z Mateuszem Wiakiem i kiedy mecz finałowy o puchar Wojewódzkiego Związku. Ale pewnie to dla ciebie zbyt duży wysiłek,więc czego tu wymagać od takiego darmozjada!!!!!!!


Partnerzy | Kontakt