VI Europejskie Dni Tańca - Fotorelacja (dzień 1)

28 kwietnia 2012 | 22:06

Więcej informacji na temat I Dzień EDT
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.


edt 2012 28.04.2012 europejskie dni tańca zdjęcia europejskie dni tańca 2012 zdjęcia

Pierwszy dzień VI Europejskich Dni Tańca za nami.

Zapraszam do oglądania zdjęć.

Zdjęcia z drugiego dnia są dostępne poniżej.


Zdjęcia I Dzień EDT

VI Europejskie Dni Tańca 2012

VI Europejskie Dni Tańca 2012


Komentarze

marian

uwielbiam tańce :)

anonim

kiedy będą zdjęcia z drugiego dnia?

Aga, Szczecin

Super zdjęcia!

widz

Mi się bardzo podobał zespół w kolorowych sukieneczkach w kategorii powyżej 15 lat formacje one były przed naszymi dziewczynami z Malborka. chociaż one wcale gorsze nie były fajny pomysł na te miotły a wy jak myślicie szkoda że 4 miejsce bo zasługiwały na chociaż 2 miejsce. ; ))

Czarno-Czerwona

Każdy sportowiec musi przyjąć przegrana z pokora, albo nie jest prawdziwym sportowcem.

Dzika

Witam Przede wszystkim za zdjęcia należy pociękować świetnemu fotografowi. Za super organizacację i przeprowadzanie konkursu - organizatorom. Jeżdżę na turnieje do wielu miast - i Malbork naprawdę pobił wszystkich na głowę. A wasze spory kto wygrał i dlaczego nie mają sensu. Spędziałam cały dzień na festiwalu, widziałam wszystkich i wg mojej oceny w żadnym z werdyktów nie było widać stronniczości. Wygrali poprostu najlepsi - nieważne jak się nazywa zespół..i skąd jest... czytając Wasze komentarze nalezy się wstydzić, że brak Wam ducha prawdziwych sportowców i niestyty dobrego wychowania...Ale JESZCZE RAZ WIELKIE UKŁONY W STRONĘ ORGANIZATORÓW:)))))

anonim2

Ruda..! pisząc 'bez sensu' co masz na myśli ? jeśli chodzi o All that jazz to jeśli tańczyły nie równo, nie dziwcie się, że nie dostały pierwszego miejsca. tak jak wyżej koleżanka napisała, ocenia jury składa się z kilku elementów: 1.Technika wykonania 2.Choreografia 3.Ogólny wyraz artystyczny 4.Dobór repertuaru do grupy wiekowej danej formacji. może po prostu były dopasowane do złej kategorii wiekowej ? z resztą jury znają się bardzo dobrze, i na pewno lepiej niż osoby, które piszą tu źle o AGACIE. a jeśli piszecie, że AGAT 'jest do czterech liter' czy do 'pupy' to świadczy to tylko o waszym wychowaniu i braku kultury, wyczuwam zazdrość.

Misia :P

Hej , Byłam na trybunach i widziałam każdy występ..Dla mnie niepotrzebnie rzucacie się na zespół Agat..! Chociaż mi nie przyszedł do gustu , ale zespoły z Cadmansu były Pomysłowe i zgadzam się ze Śliczna :**, ktosiek i trochę z Ruda..!

...

AGAT wymiata i przestańcie się okłamywać.! Po prostu są najlepsze...!!!

ktos

Czoko dance group oraz Blitz two i Blitz crew, rządzą !!!. :D

pokaż więcej komentarzy

Partnerzy | Kontakt