Castle Triathlon Malbork 2017 - utrudnienia w ruchu

28 sierpnia 2017 | 16:56

Więcej informacji na temat Castle Triathlon Malbork 2017 – utrudnienia w ruch
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.


utrudnienia w ruchu

W najbliższy weekend (2-3 września) w Malborku odbędzie się Castle Triathlon Malbork im. Bartosza Kubickiego w ramach, których rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski w Triathlonie na dystansie średnim. W zawodach weźmie udział ponad 1000 zawodników z całej Polski. Mieszkańcy Malborka i okolic, a także turyści mają zagwarantowane wielkie sportowe emocje, powinni się jednak przygotować na utrudnienia w ruchu drogowym.  
 
W sobotę (2 września) w godz. 8:30-12:00 wystąpią utrudnienia w ruchu na trasie: ul. Solskiego i ul. Główna oraz drogi łączące miejscowości: Kościeleczki – Tralewo – Lichnowy – Dąbrowę – Lisewo Malborskie. Na ul. Wałowej (droga krajowa nr 55) wprowadzony zostanie ruch wahadłowy.  
 
W niedzielę (3 września) w godz. 6:00-16:00 zamknięte zostaną ulice znajdujące się na trasie kolarskiej wyścigu: ul. Solskiego i ul. Główna oraz drogi łączące miejscowości: Kościeleczki – Tralewo – Lichnowy – Dąbrowę – Lisewo Malborskie. Na ul. Wałowej (droga krajowa na 55) wprowadzony zostanie ruch wahadłowy.
 
W związku z zamknięciem ruchu oraz dbałością o bezpieczeństwo zawodników prosimy o niepozostawianie samochodów na trasie wyścigu.
 
Ruchem będą kierować funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji oraz służby porządkowe organizatora. Szczegółowa mapa przebiegu tras znajduje się na stronie organizatora:  MAPA TRASY
 
Przepraszamy za utrudnienia i zachęcamy do kibicowania zawodnikom Castle Triathlon Malbork 2017!


Partnerzy | Kontakt