Już dziś zapisz się na Castle Triathlon Malbork 2018

6 września 2017 | 16:29

Więcej informacji na temat Już dziś zapisz się na Castle Triathlon Malbork 20
znajdą Państwo w poniższej wiadomości.


castle triathlon malbork 2018

Już dziś zapisz się na Castle Triathlon Malbork 2018!
 
 
Po sukcesie tegorocznej edycji Castle Triathlon Malbork im. Bartosza Kubickiego, właśnie rozpoczęła się rejestracja na przyszłoroczne zawody, które odbędą się w terminie 8-9 września 2018 r. Zapisy na Castle Triathlon Malbork ruszyły wczoraj, a wszyscy Ci, którzy już teraz zapiszą się na kolejną edycję, będą mogli skorzystać z opłat startowych ze specjalnymi rabatami, które będą obowiązywały jedynie do końca września!
 
W tegorocznej edycji zawodów Castle Triathlon Malbork wzięło udział ponad 1000 zawodniczek i zawodników, którzy mieli niepowtarzalną okazję pływać w rzece Nogat, ścigać się po terenach Żuławach Wiślanych – na najszybszej trasie kolarskiej w Polsce oraz przebiegać po terenach Muzeum Zamku Krzyżackiego, który jest największą, gotycką budowlą w Europie!
 
Castle Triathlon Malbork to zawody z wieloletnią tradycją, które stale się rozwijają. W tym roku zawodnicy rywalizowali na trzech dystansach: pełnym dystansie Ironman, ¼ Ironman oraz na 1/2 Ironman – na którym odbyły się Mistrzostwa Polski, W programie zawodów pojawiły się także zawody biegowe dla najmłodszych – Malbork Kids.
 
W przyszłym roku zawodnicy będą mogli wybierać spośród czterech dystansów. Impreza zostanie wzbogacona o najkrótszy dystans – 1/8 IM, na którym organizatorzy spodziewają się mnóstwo debiutantów. Dzieci, podobnie jak w tym roku, będą miały do wyboru trzy dystanse: 200 m (1-7 lat), 500 m (8-11 lat) oraz 1000 m (12-15 lat). Na każdym z dystansów będzie można wystartować w sztafecie triathlonowej, w której jedna osoba płynie, druga jedzie na rowerze, a trzecia biegnie.
 
Zachęcamy wszystkich do zapisania się na zawody w Malborku. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na oficjalnej stronie internetowej: www.castletriathlon.com. Szczegółowe informacje znajdują się również na profilu zawodów w portalu Facebook: www.facebook.com/castletri/

Partnerzy | Kontakt