Praktyka Stomatologiczna Joanna Czupa

Słowackiego 71, 82-200 Malbork

tel. (55) 613-24-34

  


stomatolog dentysta dentyści leczenie zębów

Opinie (6)

OCENY OPINIE PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA JOANNA CZUPA
Obsługa:
(3.6)
Czas oczekiwania:
(4.3)
Jakość usług:
(4.7)
Wyposażenie:
(5.0)
Przystępność cen:
(4.5)
Ocena ogólna:
(3.8)
OPINIE
Pozytywne:
4
Negatywne:
2
Neutralne:
0
Wszystkich:
6
Najlepszy stomatolog w Malborku.

Z uslug stomatologicznych Pani Doktor Czupy korzystam prawie 20 lat . Polecam - najlepszy dentysta w Marborku .

Pierwsza wizyta w życiu

Pani doktor i obsługa bardzo sympatyczna, idąc bardzo sie bałam gdyż było to pierwsze leczenie zęba w życiu ale nie potrzebnie. Pani doktor podczas leczenia prowadzi miłą rozmowę i za nim sie obejrzymy mija wizyta. Ogólnie mówiąc bardzo polecam panią Joannę Czupe.

Goraco polecam!

Drodzy pacjenci, ktorzy narzekacie, ze nie zostaliscie obsluzeni wystarczajaco "godnie"- pamietajcie, ze gabinet nie powstal wylacznie dla Was i nie funkcjonuje dlatego tylko, ze raz na jakis czas udacie sie tam na wizyte. Ja sama pracuje w branzy uslugowej i rozumiem jak to jest, gdy klient "oleje" wizyte i nawet nie powiadomi o nieobecnosci a potem awanturuje sie, ze pilnie ma byc przyjenty. Ludzie zacznijcie szanowac czas innych ludzi, a nie tylko myslicie o "czubku swojego nosa". Ja goraco polecam p. doktor i cala przesympatyczna obsluge. Nigdy nie mialam z niczym tam problemu z ich strony. Jestem bardzo zadowolona.

Bardzo dobry dentysta

Polecam wszystkim bardzo profesjonalne leczenie.

Nie polecam a wręcz odradzam

Zgadzam się z poprzednią opinią-obsługa ńiedostaczeczna.Miałam umówioną dwu godzinną wizytę dla siebie i dla męża po przybyciu do gabinetu okazało się że mamy tylko godznkę po czym gdy ja opuściłam gabinet po pół godziny wszedł mąż i zrobiono mu tylko przegląd pomimo iż zostało nam jeszcze 20 min.Zapytałam dlaczego? Pani w rejestracji stwierdziła,że zostało za mało czasu na leczenie jednego zęba a mi zrobiono w pół godziny 3 ubytki.po za tym Pani "doktor" przy znieczuleniu poraziła mi nerw językowy.Następnego dnia na wizycię zgłosiłam że nadal nie czuję połowy języka i smaku.Ze stoickim spokojem Pani "doktor"odparła że prawdopodobnie został pozarzony nerw ale w ciągu pół roku powinien się zregenerowć,no i żebym brała vit.B.Mija 2 tydzień a ja języka i smaku nadal ńie czuję do tego mam cały język poraniony bo mimowolnie sobie go przygryzam.Na dzień dzisiejszy nie mogę jeść,spać ogólnie MASAKRA !!!!!!!

Wizyta na telefon

Witam! Polecam ogólnie lekarza ale nie obsługę. W ten sam termin na jaki jest ustalona wizyta dowiaduję się ze na moje miejsce zostanie przyjęta inna pacjentka z poważniejszym problemem niż mój. A to wszystko przez nie stawienie się na poprzednio wyznaczoną wizytę (w ramach kary). Po kilku prośbach z mojej strony pani z którą rozmawiałem nie chciała przekazać telefonu pani doktor, a na zapytanie czy mam przyjechać osobiście do gabinetu na rozmowe w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji otrzymałem odpowiedz iż pani dr nie rozmawia z pacjentami. Wnioskuję zatem pracownikom Pani dr nie zależy na pacjentach.


Partnerzy | Kontakt