Nauka Malbork - Nauka Jazdy Falken

Nauka Jazdy "Falken"

17 Marca 6, 82-200 Malbork


Nauka Malbork - Krasnal Przedszkole Niepubliczne

Krasnal Przedszkole Niepubliczne

Chopina, 71, 5791264197 71, 82-200 Malbork


Gimnazjum nr 1 im. Jana III Sobieskiego

Żeromskiego 45, 82-200 Malbork


Nauka Malbork - Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi

Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi

Wojska Polskiego 479, 82-200 Malbork


Gimnazjum nr 3 im. Stefana Batorego

Wybickiego 32, 82-200 Malbork


Nauka Malbork - II Liceum Ogólnokształcące

II Liceum Ogólnokształcące

Wojska Polskiego 493, 82-200 Malbork


Kurs operatora wózka widłowego + LPG 400 zł

Grobelno 8, 82-200 Malbork


Nauka Malbork - Przedszkole nr 5

Przedszkole nr 5

Witosa 10, 82-200 Malbork


Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ignacego Krasickiego

Wojska Polskiego 479, 82-200 MalborkSzkoła Podstawowa nr 5

Wybickiego 32, 82-200 Malbork


Szkoła Podstawowa nr 8

de Gaulle'a 91, 82-200 Malbork


Nauka Malbork - Szkoła Podstawowa nr 9

Szkoła Podstawowa nr 9

Narutowicza 15, 82-200 Malbork


Ośrodek Szkolenia Kierowców Mar-Pol

Wojska Polskiego 41, 82-200 Malbork


Pracownia Rozwoju Burzyńscy

Słowackiego 84C, 82-200 Malbork


Biblioteka, Czytelnia 1

W bibliotece możesz za darmo wypożyczyć interesującą Cię książkę bądź materiały źródłowe potrzebne do pracy, natomiast w czytelni możesz poczytać i pouczyć się w ciszy i spokoju.


Doskonalenie zawodowe 4

W dzisiejszych czasach wykształcenie to podstawa, bowiem niemal w każdym zawodzie wymagane są jakieś umiejętności. Tu znajdziesz adresy firm które pomogą Ci je zdobyć.


Korepetycje 0

Są coraz częstszą metodą pozyskiwania wiedzy oraz poszerzania już obecnej. Pod tymi adresami znajdziecie pomoc dla swoich dzieci jak i dla siebie.


Księgarnie 3

W tym miejscu zakupić możemy wszystkie interesujące nas książki tj. podręczniki, naukowe, ekonomiczne, romanse i inne. W tej zakładce znajdą Państwo wszystkie potrzebne dane i adresy.


Kursy językowe 2

Planujesz wyjazd za granicę? Przygotowujesz się do matury bądź innego egzaminu z języka obcego? Chcesz poszerzyć swoje umiejętności aby znaleźć lepszą pracę? Tu znajdziecie adresy szkół językowych.


Placówki szkolno - wychowawcze 1

Pod tymi adresami znajdują się ośrodki które mają za zadanie zapewnić młodzieży: opiekę i wychowanie, resocjalizację, możliwość leczenia uzależnień, zdobycie kwalifikacji zawodowych.


Poradnie 0

W tej zakładce znajdziecie adresy różnego rodzaju poradni m. in. poradnie psychologiczne, poradnie językowe, poradnie pedagogiczne i inne.


Prawo Jazdy 10

W tej zakładce znajdziesz adresy ośrodków szkolenia kierowców zapewniających najwyższy poziom nauczania, doskonale wykwalifikowaną i zawsze służącą pomocą Kadrę Instruktorów.


Przedszkola 10

Tu znajdziesz adresy przedszkoli państwowych i prywatnych w których twój maluszek pod baczną opieką, będzie mógł bawić się i rozwijać swoje zdolności i zainteresowania.


Szkolenia BHP 0

Do obowiązków pracodawcy należy przeszkolenie pracownika w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy przed dopuszczeniem go do pracy. Pod tymi adresami znajdziecie firmy zajmujące się tego typu szkoleniami.


Szkolenia i Kursy 3

Jeśli chcesz wyszkolić swoich pracowników lub siebie to trafiłeś we właściwe miejsce. W zakładce znajdziesz firmy organizujące różnego rodzaju kursy i szkolenia.


Szkoły Gimnazjalne 5

Kolejny krok nauczania po szkole podstawowej. Tu już nasz potomek może bardziej rozwinąć skrzydła - nowa klasa, nowi nauczyciele, większe możliwości. Wszystkie adresy i kontakty dostępne są w tej zakładce.


Szkoły Podstawowe 6

Pierwsza szkoła jest bardzo ważna dla naszych dzieci. Pod zamieszczonymi w tej zakładce adresami, znajdziesz taką w której Twoje dzieci będą mogły rozpocząć nauczanie początkowe.


Szkoły Policealne i Studia 2

Pragniesz zdobyć wiedzę i umiejętności, które zapewnią Ci wymarzoną prace? Umożliwi Ci to tylko szkoła policealna, tu znajdziesz wszystkie informacje i adresy szkoły o kierunku który Cie interesuje.


Szkoły Średnie 6

Już na tym poziomie nauczania Twoje dziecko może wybrać szkołę o konkretnym profilu bądź jeśli jest jeszcze nie zdecydowane może uczęszczać do szkoły ogólnokształcącej.Partnerzy | Kontakt