Atrakcje Malbork - Jumpy Park - Park Linowy

Jumpy Park - Park Linowy

Parkowa, 82-200 Malbork


Atrakcje Malbork - Szkółka Latania - Pilotaż modeli Rc

Szkółka Latania - Pilotaż modeli Rc

Kamionka 7A, 82-200 Malbork


Atrakcje Malbork - Kręgle i Bilard Alfa Club

Kręgle i Bilard "Alfa Club"

Daleka 125, 82-200 Malbork


Atrakcje Malbork - Basen Alfa

Basen Alfa

Daleka 125, 82-200 Malbork


Atrakcje Malbork - Muzeum Zamkowe w Malborku

Muzeum Zamkowe w Malborku

Starościńska 1, 82-200 Malbork


Atrakcje Malbork - Basen

Basen

Narutowicza, 82-200 Malbork


Atrakcje Malbork - Fontanna

Fontanna

Kościuszki, 82-200 Malbork


Atrakcje Malbork - Kolejka Turystyczna - Ciuchcia

Kolejka Turystyczna - Ciuchcia

82-200 Malbork


Atrakcje Malbork - Lodowisko

Lodowisko

Mickiewicza 59, 82-200 Malbork


Bajkolandia

Galeria Malborska Kościuszki 14, 82-200 Malbork


Dino Park Park Dinozaurów

Toruńska 61, 82-200 Malbork


Gondola

Wileńska 1, 82-200 Malbork


Hala Sportowa

Mickiewicza 59, 82-200 Malbork


Kąpielisko Miejskie

Wileńska 1, 82-200 Malbork


Korty Tenisowe

Parkowa 3, 82-200 Malbork


Atrakcje Turystyczne Malbork to dział w którym znajdziemy atrakcje Malborka, a przybywa ich z roku na rok coraz więcej. Jedną z głównych atrakcji jest na pewno Park Linowy - Jumpy Park który cieszy się bardzo dużą popularnością wśród mieszkańców Malborka jak i turystów. Park ten to idealna atrakcja dla dzieci jak i dorosłych osób. Oprócz parku znajdziemy tam jeszcze miejsce do odpoczynku dla osób pilnujących swoje pociechy jak również dmuchawiec po którym Państwa dziecko straci tyle energii co biegając po podwórku. Jeszcze warto by tu wspomnieć o ciekawej atrakcji jaką jest strzelanie do celu (tarczy).

Następna atrakcja to na pewno jedna z najbardziej szybkościowej rozrywki sportowej jaką jest paintball. Tak na prawdę, aby się przekonać czym jest paintball trzeba tego spróbować. Bardzo wiele osób jeszcze nigdy w życiu nie próbowało tej formy atrakcji sportowej.

Jedna z najmniej spotykanych atrakcji jaką jest Szkółka Latania Modelami Sterowanymi RC. Coś dla miłośników pilotażu - sterują swoim wybranym przez siebie samolotem i szybują wysoko w niebo. Jest to całkiem nowa atrakcja w Malborku, ale na pewno warta uwagi każdego mieszkańca jak i również niejednego turysty.

Kolejna atrakcja jaką możemy sobie zapewnić to na pewno kręgle. Kto nie lubi wybrać się z przyjaciółmi na piwo i dobrą pizze czy obiad z rodziną i zapewnić sobie wyśmienitą zabawę i rozrywkę rzucając bilą zbijając wszystkie dziesięć kręgli. To jest radość z życia, a jak pobijemy swój rekord życiowy i dodatkowo wpiszemy się na tablicę rekordów kręgielni to wtedy czujemy się wyjątkowo i takie dni na zawsze zostają przez nas zapamiętane.

Kolejną ciekawą atrakcją jest rejs po Nogacie, który gwarantuje piękne widoki na główną atrakcję Malborka jaką jest Zamek Krzyżacki. Płynąc każdy z nas ma zapewne ze sobą aparat i może sobie zrobić mnóstwo zdjęć będąc na wodzie i mieć przed sobą wspaniały Zamek. Rejs taki oferuje również przewóz dla par młodych wraz z fotografem i całą naszą kochaną rodzinką. Można też zrobić sobie inną imprezę okolicznościową taką jak kawalerskie czy osiemnastka.


Partnerzy | Kontakt