Solarium Słońce Jamajki

Wybickiego 12, 82-200 Malbork


Studio 13 Salon Fryzjersko-Kosmetyczny

Al.Wojska Polskiego 520, 82-200 Malbork


Studio Urody " Kameleon Marzena Łyczkowska

Jagiellońska 11, 82-200 Malbork


Studio Zdrowia i Urody IZABELA

Wł. Jagiełły 2, 82-400 Sztum


Studio Zdrowia i Urody La Estetica

Mickiewicza, 82-200 MalborkSolarium Słońce Jamajki (Obiekt ten już nie istnieje!)

C.H. Zawisza al. Rodła 6, 82-200 Malbork


Aerobik i Fitness 0

Odchudzanie to długi proces zmniejszenia masy ciała, jednak dzięki ćwiczeniom może nastąpić szybciej i to bez efektu ?jojo?. Tu możesz znaleźć adresy miejsc gdzie możesz poprawić swoją kondycję i zdrowie.


Fryzjerzy 7

Oto adresy firm w których świadczone są usługi fryzjerskie: strzyżenie damskie, męskie, stylizacja, koloryzacja, trwałe prostowanie włosów oraz przedłużanie włosów.


Masaże i Kosmetyczki 3

Już od wieków pojęcie piękna i estetyki miało dla ludzkości potężne znaczenie. Nasza uroda to dar, który powinien być pielęgnowany. Wszystkie kojące zabiegi dla naszej skóry znajdą Państwo w tym dziale.


Odnowa biologiczna, Spa 2

Od zawsze wiadomo, że wypoczynek jest bardzo istotnym elementem naszego życia, a zdrowie to nasz najcenniejszy skarb. O to adresy komfortowych gabinetów gdzie odmłodzisz swoje ciało.


Salony Urody 10

Chcesz wyglądać pięknie i młodo ? Przyjdź do jednego z salonów urody, które prezentują tutaj swoją szeroką oferę.


Sauny 3

Zbawienny wpływ na nasze zdrowie - przebywanie w saunie przyspiesza krążenie krwii i wytwarza więcej endorfin (hormonu szczęścia). Odpocznik i zrelaksuj się.


Siłownie 4

Pod tymi adresami znajdują się siłownie w których ćwicząc połączycie przyjemne z pożytecznym. Tu na pewno uda wam się miło spędzić czas osiągając jednocześnie zamierzone efekty treningowe.


Solaria 6

Jeśli nie lubisz się opalać na plaży czy też w ogrodzie może pora wybrać się na solarium? Dzięki pięknej opaleniźnie skóra będzie wyglądała na zdrową i promienną. Tu znajdą Państwo wszystkie adresy.


Styliści i Wizażyści 0

Chcesz wyglądać równie dobrze na spotkaniu biznesowym z klientem jak i na kolacji z przyjaciółmi? Tu znajdziesz adresy stylistów i wizażystów, którzy pomogą Ci zmienić Twój wizerunek.


Tatuaże i Piercing 2

Stają się coraz bardziej popularną formą wyrażania swego wnętrza i ozdabiania ciała. Tu znajdą Państwo adresy profesjonalnych salonów.Partnerzy | Kontakt